Právě si prohlížíte Nové herní kuchařky: Zaklínač a Halo
Image: unsplash.com // Amazon

Nové herní kuchařky: Zaklínač a Halo

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Zaklínač ani Halo rozhodně nebudou prvními herními kuchařky, po světě jich už pár je. Vlastní kuchařky má třeba Warcraft nebo Pokemon. Na jaké se můžeme těšit?

The Witcher Cookbook

Za licencovanou kuchařkou Zaklínače stoji polský Nerds Kitchen, kteří se specializují na pokrmy novodobé kuchyně a snaží se jí oživit inovativním stylem. Na projektu spolupracují ještě vývojáři z CD Projektu. Jelikož mají Poláci k Zaklínač velmi dobrý vztah, není divu, že se i kuchařky ujali polské společnosti.

Kuchařka ponese oficiální název The Witcher Cookbook. Vydání knihy zajišťuje Penguin Random House (vydavatelství). Konkrétní osoby, které se na kuchaře podílejí jsou Karolína Krupecka a Anita Sarna, které pokrmy připravovaly.

Kuchařka bude obsahovat obyčejná jídla, která si dá v krčmě procházející poutník, ale i noblesní a honosná jídla vhodné pro hostiny šlechticů. Najdete zde osmdesát receptů. Veřejnosti by měla být představena 25.10.2022, k dostání pro Čechy bude nejspíše na Amazonu, ale zatím rozhodně nebude překládána do češtiny.

Halo bude mít také vlastní kuchařku

Vlastní kuchařku Halo pro fanoušky a kulináře chystá studio 343 Industries, které na tomto projektu spolupracují s Insight Editions.

Kuchařka ponese název The Official Halo Cookbook, už jen podle vzhledu kuchařky uvidíme, že bude obsahovat recept na burger, sendviče nebo třeba míchané drinky. Bude v ní zahrnuto sedmdesát receptů. Za vznikem knihy stojí Victoria Rosenthal, která tvořila i kuchařky Destiny nebo Fallout.

Victoria Rosenthal uvádí recepty i na svém blogu Pixelated Provisions, na kterém sdílí spoustu receptů na motivy herní předlohy. Ovšem na svém blogu nemá zveřejněny žádný Halo recept.

The Official Halo Cookbook má být k dispozici od 16.8.2022 a také bude k sehnání na Amazonu.

Vlastníte již nějakou herní kuchařku?

Napsat komentář