Právě si prohlížíte Nové informace o hře The Mageseeker ze světa League of Legends
Foto: themageseeker.com // The Mageseeker - A League of Legends Story

Nové informace o hře The Mageseeker ze světa League of Legends

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

The Mageseeker je jeden z titulů projektu Riot Forge, který by měl vyjít tento rok. Co všechno nám zatím hra ukázala?

Nové informace o The Mageseeker

Na začátku tohoto roku Riot Games oznámil tři nové titulu jejich projektu Riot Forge, které by měly vyjít během tohoto roku. A to se také děje. V polovině dubna se na počítačích a konzolích objeví titul The Mageseeker: A League of Legends Story. Hru má na starosti zkušené vývojářské studio Digital SunCo vše hra nabídne?

Příběh a Gameplay

Celý příběh se točí kolem známého rebelského mága Sylase, který pochází ze vznešeného království Demácie. V demáciejském království jsou lidé jako Sylas všeobecně opovrhováni a často uvězněni, aby neohrožovali společnost. Nicméně, Sylas se dokáže osvobodit a s podporou utlačovaných mágů se snaží spustit vzpouru proti vládnoucí šlechtě Demácie. Kromě Sylase se ve hře objeví také objeví demáciijský generál Garen, mladá čarodějka Lux, mladý princ Jarvan IV, polodračice Shyvana a stín Demácie Morgana.

Titul je v základu 2D akční RPG s pixelartovou grafikou. Bojové scény v této hře jsou převážně zaměřeny na souboje v blízkém boji s využitím magických schopností. Nicméně, magie zde funguje odlišně než v jiných hrách. Hrdina Sylas nemá svá vlastní kouzla, ale může využít kouzla svých spojenců nebo nepřátel. Díky svým řetězům dokáže také snadno dostat na dosud nedostupná místa.

Datum vydání

The Mageseeker: A League of Legends Story vychází 18. dubna na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Těšíte se na The Mageseeker? A jaké myslíte, že budou další tituly od Riot Forge? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš komunitní Discord.

Napsat komentář