Právě si prohlížíte Nové informace ohledně Tekkenu 8
Foto: store.steampowered.com // TEKKEN 8

Nové informace ohledně Tekkenu 8

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Tekken je neslavnější série arkádových mlátiček na světě. A vývojáři z Bandai Namco si pro 8 pokračování připravily několik novinek. 

Nové informace ohledně Tekkenu 8

Tekken, série arkádových mlátiček, které započali svou cestu na klasických herních automatech. Za skoro svojí třiceti letou existenci pobavila a nadchla milióny hráčů po celém světě. A tuto slávu si získala nejen výborným gameplayem, ale i úžasným příběhem, který postupně budovalo studio Bandai Namco. Poslední vydaný díl měl silný příběhový zvrat a tak hráči spekulují, copak se stane v osmém dílu. To si uvědomují i vývojáři a tak nám před nějakou dobou odhalili nové informace a detaily o Tekkenu 8.

Novinky

Příběh se bude odehrávat jen pár měsíců od posledního dílu. Hlavními protagonisty by měli být Jin Kazama a jeho otec Kazuya Mishima. Tito dva mají mezi sebou nevyřízené účty a po smrti Heachiho Mishimy se Kazuya utrhl ze řetězu. Jin tedy musí zachránit nejen svůj cíl, ale také obyvatele Tekken city.

Potvrzené postavy ve hře zahrnují motorkáře Paula Phoenixe, kuchaře Marshalla Lawa, wrestlera Kinga, vojáka a bodyguarda Lars Alexanderssona a vylepšeného zabijáckého robota Jack-8. Jejich role v příběhu zatím není známá, ale je možné, že se objeví další postavy. A pro fanoušky série bude jistě potěšující zpráva, že se do série vrátí matka Jina Jun Kazama, za kterou si budeme moci zahrát.

Novou gameplayovou mechaniku vývojáři nazvali Heat System a má nabídnout hráčům agresivní a taktickou možnost jak zasáhnout nepřítele silným úderem. Tyto speciální pohyby budou pro každou postavu unikátní a bude záležet pouze na vás, jak je budete využívat.

Těšíte se na Tekken 8? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš Discord.

Napsat komentář