Právě si prohlížíte Nové WWE 2K24 oznámeno
Foto: www.wwe.com // WWE 2K24

Nové WWE 2K24 oznámeno

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / PLAYSTATION / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Jako každý rok se nám opět vrací známá wrestlingová série WWE ve své herní adaptaci. A o čem by mělo WWE 2K24?

WWE 2K24 oznámeno

Každý rok se objevuje množství rozmanitých herních titulů, každý s vlastním jedinečným tématem a příběhem. Mezi nimi jsou však i ty hry, které pravidelně vycházejí každoročně a usilují o to, být neustále lepší. Jedním z příkladů je série WWE 2K, jejíž nejnovější díl byl nedávno oznámen vývojáři ze studia 2K Games. Co nám tedy tentokrát připravili?

40 let Wrestlemanie

Letošní rok bude pro fanoušky WWE 2K zvlášť výjimečný, jelikož oblíbená akce Wrestlemania oslaví své 40. výročí. Za tato léta se akce stala kolébkou mnoha hvězd wrestlingového průmyslu. Hráči se mohou těšit na prožití nezapomenutelných momentů této slavnostní události. Hlavními hvězdami hry jsou nadějní bojovníci WWE – Cody Rhodes, syn legendárního Dustyho Rhodese, a rovněž vzestupné hvězdy Bianca Belair a Rhea Ripley. Hráči budou mít možnost ztvárnit tyto i další hvězdy wrestlingového světa.

Spousty nových a stávajících módů

Vývojáři opravdu nešetřili novinkami. Vedle již zmíněného příběhového módu 2K Showcase of the Immortals přibývá celá řada dlouho očekávaných módů, jako jsou Guest Referee, Casket, Gauntlet, Ambulance, a Backstage Brawl. Samozřejmě nechybí ani oblíbené módy jako MyRise, MyFaction, MyGM a Universe. Hra nabídne něco pro každého, ať už jste nováček nebo dlouholetý fanoušek série.

Datum vydání WWE 2K24

Kdy se můžeme těšit na další pokračování této populární série? WWE 2K24 oficiálně vychází 7. března 2024 na platformách PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Navíc ti, kteří si zakoupí prémiovou edici hry, získají přístup o tři dny dříve.

Co říkáte na WWE 2k24? Který z nových herních módů vás nejvíce zaujal? Napište nám to do komentářů pod článkem a nebo se připojte na náš Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikly žádné novinky z herního světa.

Napsat komentář