Právě si prohlížíte Nové záběry ze Street Fighter 6 a oznámení dema
Foto: gamespot.com // Street Fighter 6

Nové záběry ze Street Fighter 6 a oznámení dema

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Street Fighter 6 se pomalu blíží a tak vývojáři z Capcomu ukazují stále více záběrů z gameplaye. A pro nedočkavce si nachystali malé překvapení.

Nové záběry Street Fighter 6 a oznámení dema

Už za necelý měsíc se na našich počítačích a konzolích objeví dlouho očekávané pokračování arkádové mlátičky Street Fighter. Vývojáři si toho jsou vědomi, a proto včera uspořádali předváděcí akci, kde nám předvedli více detailů ohledně příběhového módu. Kromě toho studio Capcom potvrdilo spekulace, které se v hráčské komunitě objevily.

Informace o World Tour módu

Na nedávném Street Fighter 6 Showcase se vývojáři zaměřili hlavně na singleplayerový mód s názvem World Tour. Tento mód nám umožní vytvořit si vlastního zápasníka a přizpůsobit mu nejen vzhled, ale také styl boje a speciální pohyby a údery, které využije jak v soubojích, tak v pohybu po rozlehlém otevřeném světě. Mód obsahuje i prvky RPG, které nám umožní vylepšit náš bojový styl.

Co se týče soubojů, v World Tour budou k dispozici dva typy. Klasický 1v1 souboj s životovým barem na obrazovce, kde vyhraje poslední bojovník na nohou. Druhým typem jsou tzv. „pouliční potyčky“, kde se kamera přepne do klasického 2D pohledu a hráč se střetne s více než jedním soupeřem. V těchto soubojích může hráč mít i společníka, ale musí dávat pozor na své životy, protože se neobnoví po každém souboji a hráči musí použít léčivé předměty.

Battle Hub a demo

V ukázkách byly také představeny záběry z multiplayerového módu Battle Hub, kde hráči budou moci potkat ostatní a měřit své bojové dovednosti. Bohužel, toto bylo vše, co jsme se o tomto módu dozvěděli a zbývá uvidět, zda bude splňovat další sliby.

Capcom mimo jiné potvrdil spekulace, které se objevily začátkem tohoto měsíce. Původně se mluvilo o beta verzi, ale nakonec jsme na konzolích PlayStation 4 a 5 dostali demo verzi. V té si hráči mohou vytvořit svou vlastní postavu pro World Tour mode a vyzkoušet si základní souboje v módu Fighting Ground. Demo nabízí skvělou příležitost prozkoumat titul před jeho oficiálním vydáním 6. června.

Líbí se vám mód World Tour ve Street Fighter 6? Zkusíte si demo verzi? Dejte nám vědět do komentářů a nebo se připojte na náš Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář