Právě si prohlížíte Megan Fox a Jean-Claude Van Damme v Mortal Kombat 1
Foto: warnerbrosgames.com // Mortal Kombat

Megan Fox a Jean-Claude Van Damme v Mortal Kombat 1

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Reboot série Mortal Kombat je za dveřmi a fanoušci se nemohou dočkat, co nového přinese. Vývojáři nás v poslední době zahrnují informacemi a novinkami, které nás jen utvrzují v tom, že tento díl bude skutečně něco speciálního.

Novinky kolem Mortal Kombat 1

S blížícím se datem vydání Mortal Kombat 1 se vývojáři rozhodli poodhalit několik zajímavostí o tomto nadcházejícím titulu. Na oficiálním Youtube kanále studia se objevují pravidelné updaty, ale to, co nám ukázali v posledních dnech, je skutečně bombastické. Pojďme se podívat na to nejzajímavější.

Megan Fox

Známá herečka a modelka Megan Fox se stane součástí tohoto rebootu. Ne, nebude bojovat v aréně, ale propůjčila svůj hlas jedné z postav – upírce Nitarě. Tato postava je známá svou krutostí a schopností vysát život z každého, kdo jí přijde do cesty. Ale zároveň je i ochránkyní svého druhu a bojuje za jeho přežití. Zatímco její přesná role v příběhu zůstává zahalena tajemstvím, z prvních ukázek je jasné, že Nitara nebude snadný protivník.

Jean-Claude Van Damme

Jen den po oznámení účasti Megan Fox přišli s další bombastickou zprávou – Jean-Claude Van Damme, legendární akční hrdina 80. a 90. let, se objeví přímo ve hře. Bohužel se nejedná o hratelnou postavu (což je škoda), ale pouze o skin pro postavu Johnyho Cage. Skin navíc zobrazuje herce v letech jeho největší slávy, což dělá skin více než unikátní. A pokud jste si mysleli, že ho budete moct získat ve hře, mám pro vás ne moc pěknou zprávu. Tento skin získají pouze ti, co mají prémiovou edici hry.

Co ale za další novinky pro nás vývojáři mají přichystané zatím nevíme, ale my už se těšíme na 19. září, kdy hra vyjde na PC a konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Těšíte se na Mortal Kombat 1? Které novinka vás nejvíce zaujala nebo překvapila? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server a nezapomeňte sledovat naše sociální sítě.

Napsat komentář