Právě si prohlížíte Nový DualSense Edge přijde na trh za tři měsíce
Foto: blog.playstation.com // DUALSENSE EDGE

Nový DualSense Edge přijde na trh za tři měsíce

Sony už pred niekoľkými mesiacmi oznámili nový DualSense Edge, ktorý bude mať hneď niekoľko nových funkcií. Na druhej strane sa kladie otázka: Koľko si za kvalitu zaplatíme?

Ovladač DualSense Edge prevažne pre profesionálnych hráčov

Na základe údajov zverejnených od Sony ovládač obsahuje rôzne možností nastavenia páčok, ako je napríklad nastavenie takzvanej dead zony alebo napríklad pridanie extra tlačidiel. Problémom u veľa prevažne online hier pre aj bežného užívateľa je nedostatok tlačidiel.

V niektorých hrách ako napríklad Dead by Daylight máte nastavených hneď niekoľko herných pohybov hneď na jednom tlačidle. Tento problém môže nový druh DualSense Edge úplne minimalizovať.

Je prevažne určený pre profi hráčov pretože hlavne oni si potrebujú nastaviť hru presne tak, aby im zabezpečila maximálnu kvalitu hrania a komfort pri ovládaní. Sony si je vedomé cieľovou skupinou preto na základe toho aj nastavila jeho cenu.

Ovládač si môžete kúpiť za 240 eur. Plus ak by ste mali záujem o extra páčky napríklad z dôvodu, že Vám začne jedna z nich driftovať tak nemusíte kúpiť nový, ale stačí vymeniť páčku za novú za 25 eur.

Ovládač vychádza celosvetovo 16. 1. 2023.

Kúpite si nový druh ovladača alebo ostanete pri klasickom? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Discord, kde súťaž práve prebieha.

Napsat komentář