Právě si prohlížíte Nový Outlast si zahrajeme již brzy
Foto: redbarrelsgames.com // OUTLAST TRIALS

Nový Outlast si zahrajeme již brzy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Outlast je hororová série od kanadského studia Red Barrels, která nadchla svou atmosférou nejednoho fanouška žánru. Letos se dočkáme již třetího pokračování.

Nový Outlast si zahrajeme již brzy

Když se řekne v hráčské komunitě slovo Outlast, mnohým jistě přeběhne mráz po zádech. Tuto hororovou sérii má na svědomí kanadské studio Red Barrels, které nám ukázalo hrůzy za zdí blázince nebo zvěrstva ďábelského kultu. Za měsíc nám tito vývojáři přinesou další díl pod názvem Trials, kde znovu hráči zažijí šílenou bezmoc a strach. Tentokrát i v doprovodu našich nejbližších přátel.

Příběh a zasazení

Tentokrát se hráč ocitne v období studené války, kdy se rozhodne přihlásit jako dobrovolník do experimentu společnosti Murkoff Corporation. Tento experiment testuje nejnovější metody a techniky pro vymývání a ovládání lidských myslí. Nicméně, tyto metody nejsou příliš mírumilovné a tak bude na hráči, aby přežil tyto nebezpečné pokusy a našel způsob, jak uniknout a vrátit se zpět na svobodu.

Gameplay

Hráči se budou i v této hře muset vyhýbat, skrývat se a prchat před nepřáteli, kteří se budou snažit je zabít, což je podobné jako u ostatních dílů série. Navíc si hráči mohou užít tento hororový zážitek v kooperaci s až čtyřmi lidmi. Postava hráče má také velké množství možností přizpůsobení podle hráčova stylu.

Hra bude vydána pro počítače dne 18. května, avšak pouze jako Early Access verze. To znamená, že hra nemusí být zcela funkční, což bude ukázáno až prvními ohlasy hráčů.

Hráli jste někdy Outlast? Těšíte se na pokračování? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server.

Napsat komentář