Právě si prohlížíte Nový Tomb Raider je ve vývoji + další novinky
Foto: tombraider.square-enix-games.com // TOMB RAIDER

Nový Tomb Raider je ve vývoji + další novinky

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na základe informácií štúdia Crystal Dynamics za účasti Jeffa Rossa, ktorý je tvorcom známej hry Days Gone, oficiálne potvrdilo prípravu nového diela hernej série Tomb Raider.

Tomb Raider ve vývoji

Hra podľa oznámenia má fungovať na novom Unreal Engine 5 a bude pravdepodobne len na nové generácie konzol PS/Xbox Series X a PC. Tvorcovia chcú prostredníctvom nového enginu vytvoriť čo najviac realistické prostredie a priniesť hráčom unikátny zážitok z hry.

Hra ešte nemá dátum vydania pretože je stále v začínajúcom štádiu developingu. Predpokladám, že trailer, ktorý oficiálne oznámi nový diel bude odhalený na The Game Awards 2022 na konci roku.

Na základe neoficiálnych informácií môžeme priniesť niekoľko detailov. Napríklad fakt, že Lara už nebude bojovať sama, ale prostredníctvom práce v tíme, čo môže naznačovať coop aj v základnej hre nie len v expanzií, ako to bolo pri survivar móde pri Rise of The Tomb Raider. Hra dostane údajne aj dávku fantazy a hororového zážitku.

Samozrejme budeme sledovať informácie okolo tejto legendárnej série a pevne dúfame, že sa veľa fanúšikov série teší na oznámenie novej hry tejto značky. Ktorý je váš najobľúbenejší diel série Tomb Raider?

Napsat komentář