Právě si prohlížíte Nový Tomb Raider na obzoru
Foto: store.epicgames.com // Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Nový Tomb Raider na obzoru

Legendárna séria sa pravdepodobne dočká oznámenia ďalšieho dielu v priebehu tohto roka. Posledný diel vyšiel ešte v roku 2018.

Vrátime sa k starej dobrej Lare Croft?

Square Enix sa pripravuje na predstavenie nového dielu hry a to je naplánované na tento rok. Po neúspechu hry Marvels Avengers je hra už oficiálne ukončená. Developeri už nebudú hru podporovať a nebude do nej pridávaný nový obsah. Zamestnanci, ktorí pracovali na jej vývoji budú premiestnení k príprave Tomb Raider.

Bolo aj potvrdené, že hra bude na všetky platformy už od vydania. Pri Rise of the Tomb Raider bola hra časovo exkluzívna len pre Xbox, ktorá sa o rok neskôr dostala aj na PlayStation a PC. Square Enix sa pravdepodobne chce poučiť zo svojej chyby a priniesť hru pre všetkých už v prvý deň vídania aby na hre dokázali zarobiť čo najviac.

Momentálne je tu len fáza čakania na oficiálny trailer a gameplay video ukazujúce nové prvky hry. Na to všetko sa môžeme tešiť niekedy v priebehu tohto roku. Zatiaľ sme samozrejme dobre zásobení novými hrami, ktoré sú oznámené na tento rok.

Ste fanúšikom série Tomb Raider? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář