Právě si prohlížíte Nvidia láká na dnešní speciální stream
Zdroj: unsplash.com

Nvidia láká na dnešní speciální stream

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuHARDWARE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Technologický gigant Nvidia láká na dnešní speciální stream, který by měl obsahovat řadu novinek ze světa gamingu i herních technologií. Na co se můžeme těšit?

Nvidia GeForce Beyond již dnes

Společnost Nvidia láká na dnešní speciální stream GeForce Beyond na CES 2023, který se bude konat od 17:00 CET. Podle nedávných úniků se očekává představení RTX 4070 Ti a novou řadu mobilních RTX 40xx do herních notebooků.

Událost by se podle všeho neměla týkat pouze představení herního hardwaru, ale také bychom se mohli dozvědět více o nadcházejících titulech. Již delší dobu na tuto událost láká studio Fntastic s nejočekávanější hrou The Day Before.

Podle vývojářů máme sledovat právě tento speciální stream. S nejvyšší pravděpodobností tak dojde k odhalení data vydání, technického zpracování a nových ukázek ze hry. Veškeré novinky pro vás budeme nadále sledovat.

Budete sledovat dnešní stream? Těšíte se na The Day Before? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na oficiální discord server Superpařmeni. Událost můžete sledovat pod přiloženým odkazem níže.

Napsat komentář