Právě si prohlížíte Očekávaný Forspoken odložen. Co za tím stojí?
Image: forspoken.square-enix-games.com // Twitter

Očekávaný Forspoken odložen. Co za tím stojí?

Vývojáři z Luminous Production včera oznámili, že dlouho očekávaný Forspoken se dočká odkladu o několik měsíců. Co za tím stojí?

Forspoken odložen o pět měsíců

Tým vývojářů z Luminous Production ve svém oficiálním příspěvku na Twitteru oznámilo, že hra se dočká zpoždění několika měsíců. Forspoken, který je mířený pro nejnovější konzole Playstation a PC se tak odkládá z původního data 24. květen 2022 na 11. října 2022.

Graficky nabitá akční RPG hra si získala mnoho fanoušků z celého světa. Nyní je vývojáři zklamali oddálením data vydání. Ve svém oficiálním prohlášení na Twitteru uvádějí:

“ Rozhodli jsme se posunout datum vydání Forspoken na 11. října 2022. Naší vizí pro tuto vzrušující novou IP je přinést herní svět a hrdinu, kterého budou chtít hráči po celém světě zažívat ještě dlouhá léta. Je pro nás nesmírně důležité, aby to bylo správně. Za tímto účelem během několika následujících měsíců zaměříme veškeré naše úsilí na vypilování hry a nemůžeme se dočkat, až si dobrodružství Freyi na podzim vyzkoušíte.“

Nejnovější počin studia Luminous Production sleduje příběh Freyi, která je portována do fantastického světa Athia, ve kterém získává magické schopnosti. Díky těmto schopnostem bude bojovat vůči zlu a nebezpečným stvořením.

Na The Game Awards trailer se můžete podívat níže. Přikládáme také odkaz na oficiální stránky Forspoken.

Napsat komentář