Právě si prohlížíte Odhalena cena a další podrobnosti Battle Passu v Diablu IV
Foto: blizzard.gamespress.com // DIABLO IV

Odhalena cena a další podrobnosti Battle Passu v Diablu IV

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Vývojáři z Blizzardu odtajnili několik nových informací ohledně první sezóny a Battle Passu v očekávané hře Diablo IV.

Season 1 a Battle Pass v Diablu IV

Vývojáři Diabla IV oznámili na svém oficiálním blogu novinky týkající se první sezóny a Battle Passu, který bude součástí hry. První sezóna by měla být spuštěna později v červenci. Sezóny pak budou vycházet v pravidelných čtvrtletních intervalech. Každá sezóna samozřejmě nabídne různé výzvy a odměny.

Vývojáři ve svém příspěvku také uvádějí, že s každou sezónou přijde také zcela nový Battle Pass. Ten bude obsahovat 27 bezplatných a 63 prémiových úrovní. Bezplatné úrovně umožní hráčům získat kosmetické předměty a novou měnu s názvem Smoldering Ashes, kterou lze využít k nákupu sezónního obsahu. Prémiový Battle Pass nebude poskytovat žádnou výhodu v hře, pouze umožní hráčům odemknout prémiové předměty a měnu pro nákup dalších kosmetických předmětů.

Celkově budou k dispozici také tři druhy Battle Passu – bezplatný, prémiový (Premium Battle Pass) a zrychlený (Accelerated Battle Pass). Prémiový Battle Pass bude stát 1 000 platiny, což se rovná přibližně 240 CZK. Zrychlený Battle Pass, který umožní hráčům přeskočit prvních 20 úrovní a získat speciální kosmetický předmět, bude stát 2 800 platiny, což se rovná přibližně 566 CZK.

blizzard diablo iv shop battle pass
Zdroj: news.blizzard.com

Diablo IV vychází již za necelý měsíc, 6. června na PC a konzole PlayStion 4, PlayStation 5, Xbox One a Series X/S. Majitelé předobjednávek získají přístup do hry již 2. června. Tento víkend od 12. do 14. května mimo jiné proběhne poslední open bety pojmenované Server Slam.

Co si o Battle Passu myslíte? Těšíte se na Diablo IV? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář