Právě si prohlížíte Odhaleny další informace o Mafii 4
Foto: mafiagame.com // MAFIA: DEFINITIVE EDITION

Odhaleny další informace o Mafii 4

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Herní série Mafie je pro české hráče velmi srdcovou záležitostí, která má za sebou 3 hry a jeden remake. Před nedávnem unikly na internet detaily o očekávané Mafii 4.

Únik informací Mafia 4

Když se někdo z hráčské komunity zmíní o Mafii, vybaví se mnoha lidem nostalgické vzpomínky, zejména těm českým. Tato série nás totiž zavedla na úchvatná místa ve Spojených státech během různých časových období a přiblížila nám tehdejší slasti a strasti mafiánských rodin a jejich členů. Postavy jako Tommy Angelo, Paulie Lombardo, Sam Trapani, Vito Scaletta, Joe Barbaro a Lincoln Clay patří mezi málo lidí, kteří nás dokázali vtáhnout do tohoto temného a drsného světa mafiánů.

Navzdory skutečnosti, že poslední díl Mafie nebyl považován za jednoho z nejlepších, remake prvního dílu obnovil zájem o tuto sérii. Z tohoto důvodu by studio Hangar 13 mohlo pracovat na vývoji Mafie 4.

Možné pokračování

Server Insider Gaming zveřejnil informace o možném pokračování Mafie. Podle jejich zdrojů by se čtvrtý díl měl odehrávat v italské Sicílii v 30. letech, což by bylo historicky věrné, jelikož právě v italských končinách vznikaly mafiánské rodiny. Zajímavé jsou i spekulace o možném multiplayeru a více stealth mechanikách. Tyto dojmy vznikly na základě nabídky práce na serveru LinkedIn, kde studio hledá zkušeného tvůrce online a stealth her. Nicméně, není úplně jisté, zda se tyto prvky v Mafii 4 objeví, protože studio Hangar 13 může pracovat i na jiných projektech.

V současné době se neví mnoho dalších detailů o hře, ale zpráva naznačuje, že bude opět akční adventurou s velkým otevřeným světem. Předpokládá se, že Mafie 4 vyjde až v roce 2026, takže za tu dobu může nastat mnoho změn. Nicméně, představa multiplayeru není vůbec špatná, protože již v první Mafii vznikl úspěšný mód s multiplayerem. Zůstáváme tedy zvědaví, s čím se studio Hangar 13 představí v následujících letech.

Líbil by se vám multiplayer v Mafii? Jak vzpomínáte na herní sérii Mafia? Napište nám to do komentářů nebo se přidejte na náš oficiální Discord server Superpařmenů.

Napsat komentář