Právě si prohlížíte Odhaleny další informace ohledně Hero Talent, Delves a Warbands ve World of Warcraft
Foto: blizzard.com // World of Warcraft: The War Within

Odhaleny další informace ohledně Hero Talent, Delves a Warbands ve World of Warcraft

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Druhý den BlizzCon 2023 odhalil nové herní systémy pro nadcházející rozšíření World of Warcraft, včetně Hero Talents, Delves a Warbands. Jaké změny mohou hráči očekávat?

Novinky ve World of Warcraft

Na BlizzConu 2023 se fanoušci MMORPG hry World of Warcraft dočkali řady novinek. Ředitel hry, Ion Hazzikostas, představil detaily připravovaného rozšíření The War Within a patche 10.2.5.

Hlavní pozornost vzbudila funkce Delves, kde hráči budou moci prozkoumávat podzemní lokace Khaz Algar společně s NPC společníkem. Tyto mise, trvající 10 až 15 minut, nabídnou různé úrovně obtížnosti a odměny. Další významnou novinkou byla změna ve funkci Great Vault a odhalení nové rasy Earthen, kterou hráči odemknou po dosažení 80. úrovně.


Hero Talent a Warband

V oblasti herních tříd Blizzard nadchl systémem nazývaným Hero Talent. Každá třída se nyní může pochlubit svým jedinečným talentovým stromem, což představuje odvážný krok k intenzivnější personalizaci postav. Hero Talents nejsou jen obyčejné talenty, ale celé stromy dovedností, jež vnášejí do tříd nové možnosti a dimenze.

Hráči nejsou omezeni a mohou si upravovat talenty a stromy dovedností podle svých představ. Během panelu Deep Dive pak Blizzard představil kompletní seznam Hero Talent specifikací pro všech 13 tříd. Všechny tyto Hero Talenty budou hráči moci vyzkoušet, jakmile bude spuštěna alfa verze na jaře 2024.

Dalším zásadním updatem budou Warbands, které nabízí nový způsob, jak čelit novým výzvám se svými alty. Podle oznámení se tak jedná o pohodlné řešení, které pomáhá hráčům spravovat své alty, aniž by se cítili znuděni nebo přetíženi. Banky nabídnou sdílený účet mezi postavami, což eliminuje potřebu hráčů posílat si předměty poštou. Další funkce zahrnují transmogy pro celý warband.

Kromě těchto hlavních novinek Hazzikostas upozornil na nový typ Warbound Until Equipped a změny v uživatelském rozhraní, jež mají na mysli i hráče s barevnou slepotou. BlizzCon tak opět potvrdil, že World of Warcraft neztrácí na své dynamice a inovaci.

Sága Worldsoul začne rozšířením The War Within v roce 2024. Po něm bude následovat rozšíření Midnight a triologii uzavře rozšíření The Last Titan. V prvním rozšíření tak hráči budou moci prozkoumávat podzemní světy.

Jak se těšíte na nové rozšíření The War Within? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář