Právě si prohlížíte Odhaleny detaily čtvrté sezóny Call of Duty: Warzone 2.0
Foto: callofduty.com // Warzone 2.0

Odhaleny detaily čtvrté sezóny Call of Duty: Warzone 2.0

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Vývojáři Call of Duty: Warzone 2.0 odhalili novinky týkající se čtvrté sezóny, která dorazí již tento měsíc.

Call of Duty: Warzone 2.0 Season 4

Activision včera představil podrobnosti o nadcházející čtvrté sezóně populární battle royale hry Call of Duty: Warzone 2.0. S novou sezónou, která dorazí již příští týden ve středu 14. června, se fanoušci mohou těšit na řadu novinek. S šesti mapami dostupnými hned od prvního dne a sedmou v průběhu sezóny pro různé herní módy bude nová sezóna nabízet bohatou paletu prostředí pro boj.

V oblasti výzbroje zaznamenáme přírůstek nových zbraní – útočná puška Tempus Razorback či samopal ISO 45 SMG. Kromě toho, pokud se hráči zapojí do výzev na nové mapě Vondel pro režim DMZ, budou moci odemknout novou zbraň – speciální obušek Tonfa Melee. V nové sezóně se také objeví několik nových operátorů, včetně Nikta z Modern Warfare a dalších operátorů jako jsou Io, Ana Vega, Izanami a Butch.

call of duty warzone 2.0 season 4
Zdroj: callofduty.com

Nesmíme ani zapomenout, že do hry přibude řada dalších drobných prvků. Mezi další novinky patří dynamická mlha, nový soundtrack, nové herní módy, rozšíření režimu DMZ a časově omezené události. Rovněž budou k dispozici nové kosmetické předměty a vzhledy, které dodají hře další vrstvu personalizace a rozmanitosti. Na kompletní přehled všech změn a novinek se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Baví vás Call of Duty: Warzone 2.0? Co říkáte na obsah čtvrté sezóny? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář