Právě si prohlížíte Odhaleny informace a cena o předplatném Xbox Game Pass Family & Friends
Foto: unsplash.com // Zdroj: insider-gaming.com

Odhaleny informace a cena o předplatném Xbox Game Pass Family & Friends

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

V Novém Zélandu se objevila údajná cena nového předplatného od Microsoftu – Xbox Game Pass Friends & Family.

Cena nového předplatného Xbox Game Pass Family & Friends

Obrázek zveřejněný na sociální síti Twitter uživatelem @Jawmuncher naznačuje, že nové předplatné bude stát měsíčně 39,95 dolarů. Nicméně tato informace pochází z Nového Zélandu, což znamená, že pravděpodobně se jedná o novozélandské dolary (NZD). Přepočteno by tak cena předplatného mohla být v Česku kolem 539 Kč a na Slovensku zhruba 23 EUR.

Xbox Game Pass Friends & Family by měl podle zveřejněných informací nabízet výhody pro až 5 přátel a členů rodiny. To zahrnuje možnost přidat i osoby mimo váš domácnost, sdílet více než 100 her včetně nových vydání, zachovat si vlastní historii, úspěchy a gamertag a hrát současně na konzoli, PC i v cloudu.

Doufejme, že Microsoft brzy potvrdí tuto informaci a zveřejní další podrobnosti týkající se nového předplatného. Xbox Game Pass Friends & Family by tak mohl být zajímavou volbou pro hráče, kteří chtějí sdílet přístup k více hrám se svými blízkými.

Co si o novém předplatném Microsoftu myslíte? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář