Právě si prohlížíte Odhaleny nové detaily o postavách a příběhu v Diablu IV
Foto: blizzard.gamespress.com // Diablo IV

Odhaleny nové detaily o postavách a příběhu v Diablu IV

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Vývojáři očekávaného Diabla IV zveřejnili nové video, ve které přibližují svět Sanctury a odhalují novinky týkající se postav a příběhu hry.

Vývojáři odhalili další informace o příběhu Diabla IV

Diablo 4, dlouho očekávaná démonická ARPG od společnosti Blizzard Entertainment, se blíží ke svému vydání a vývojáři nás stále zásobují novinkami. Tentokrát nám přinášejí téměř osmiminutové video pojmenované A New Saga, které nás ještě více zasvěcuje do světa Sanctuary.

V tomto videu se vývojáři věnují historii série Diabla, od prvních kroků až po děj čtvrtého dílu. Vývojáři nám představují konflikt mezi Inariem a temnou královnou Lilith, který tvoří jádro příběhu Diablo IV. Zasvěcují nás také do původu několika hlavních postav, které v této hře budeme potkávat. Z bety již známe například Loratha Nahra, horadrimského učence, dobrodružnou Neyrelle či velekněžku Pravu. O těchto postavách padla ve videu větší zmínka.

Diablo IV vychází již 6. června letošního roku na PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Majitelé předobjednávek získají přístup ke hře již 2. června. Na nejnovější video Inside the Game: A New Saga se můžete podívat níže.

Účastnili jste se minulý víkend Server Slamu? Máte Diablo IV předobjednáno? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář