Právě si prohlížíte Odhaleny nové informace o PlayStation Project Q
Foto: playstation.com

Odhaleny nové informace o PlayStation Project Q

Na nedávném PlayStation Showcase byl oficiálně odhalen Project Q od Sony. Nyní více než měsíc od události se objevují další zajímavé informace.

Další info o PlayStation Project Q

Koncem května Sony představilo prostřednictvím PlayStation Showcase novou přenosnou konzoli s názvem Project Q, která má v určitých ohledech připomínat Steam Deck. Nyní uživatel TCMFGames ve svém tweetu odhalil další informace o Projectu Q.

Únik informací od zdroje zaměřeného na produkty PlayStationu odhaluje zajímavou infografiku, která detailněji představuje vlastnosti nové přenosné konzole a dokonce i její cenu. Podle této infografiky bychom se mohli dočkat Projectu Q již v listopadu tohoto roku. Cena byla stanovena na 199,99 USD, což přibližně odpovídá částce necelých 5 000 CZK včetně DPH.

playstation project q sony
Zdroj: TCMFGames // Twitter

TCMFGames ve svém příspěvku dále uvádí, že Project Q bude podporovat haptickou odezvu a adaptivní spouště v rámci ovladače DualSense. Co se týče samotného displeje, má se jednat o 8palcový LCD displej s rozlišením 1080p 60 FPS.

Sony zatím tuto uniklou informaci nekomentovalo ani nepotvrdilo žádné další detaily ohledně Projectu Q. Na oficiální sdělení si musíme ještě počkat. Na oficiální odhalení z PlayStation Showcase se můžete podívat níže.

Co si o přenosné konzoli od Sony myslíte vy? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář