Právě si prohlížíte Odhaleny nové přírůstky do Xbox Game Pass
Zdroj: canva.com // mariahcrandall

Odhaleny nové přírůstky do Xbox Game Pass

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Microsoft odhalil nové herní přírůstky, které se brzy objeví v květnové nabídce předplatného Xbox Game Pass.

Nové přírůstky v předplatném Game Pass

Microsoft představil nejnovější přírůstky do nabídky služby Xbox Game Pass pro měsíc květen. Pro předplatitele je již nyní k dispozici oblíbený fotbalový simulátor FIFA 23, který přichází jako součást přidruženého programu EA Play. Nově přidané hry nabízejí širokou paletu zážitků pro hráče.

Co se týče dalších her, dnešního dne, 18. května, se dočkáme vydání 2D akčního RPG Eastern Exorcist a také ARPG Ghostlore. Za týden, konkrétně 23. května, se dočkáme vydání stylizované puzzle hry Planet of Lana. O dva dny později, 25. května, dorazí do předplatného RPG Cassette Beasts, Massive Chalice a simulátor Railway Empire 2. Posledním přírůstkem na seznamu bude 30. června dobrodružná hra Chicory: A Colorful Tale.

V průběhu května také několik her zmizí z nabídky předplatného. Mezi nimi jsou Europa Universalis, FIFA 21, Evil Genius 2: World Domination, Floppy Knights a Lawn Mowing Simulator.

Pokud jde o předplatné Xbox Games with Gold na červen tohoto roku, byly odhaleny Soul Calibur VI a For Honor jako součást nabídky her.

Co říkáte na nové přírůstky ve službě Xbox Game Pass? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář