Právě si prohlížíte Odhaleny první recenze Diabla IV
Foto: blizzard.com // DIABLO IV

Odhaleny první recenze Diabla IV

Po více než jedenácti letech se na scénu vrací démonická akční RPG Diablo. Jaké hodnocení dostává nový díl série ve světě?

Jak si Diablo IV vede ve světě

Embargo na herní recenze opadlo dnes v 18 hodin a recenze začaly rychle zaplavovat internet ve všech možných směrech. Nejrelevantnější hodnocení jsme pro vaši snadnou orientaci sesbírali a přehledně vám je předkládáme níže:

GameSpew 10/10

Portál GameSpew rovnou sází 10/10 a uvádí, že hra je nejlepším Diablem, které kdy existovalo.

Videogamer 10/10

Další plné hodnocení dává i portál Videogamer a uvádí: ,,Diablo 4 se jeví jako vrchol série, který spojuje všechno skvělé z předchozích dílů. Není bez drobných nedostatků a úspěch endgamu je stále ve vzduchu, ale Diablo má tentokrát napínavý příběh, fenomenální grafiku a herní smyčku, která sice příliš neinovuje, ale je rozhodně lepší než její předchůdce.

Techradar 5/5

Další přední portál dává plný počet počet bodů a v závěrečném verdiktu uvádí: ,,Diablo 4 je pečlivě vytvořená akční RPG hra a stanovuje nový standard pro izometrická, open-world dobrodružství.“

IGN – 9/10

Recenzent z předního herního portálu IGN hodnotí čtvrtý díl známkou 9/10 a ve finálním verdiktu uvádí: ,,Diablo 4 je úžasné pokračování s téměř dokonalým koncem a progresivním designem, díky kterému je naprosto nesnesitelné hru odložit.

Pocket Lint 4,5/5

Recenzet z portálu Pocket Lint uvádí: ,,Diablo 4 je časový portál – začnete hrát a ve chvíli ztratíte večer, s nádherným gotickým světem k prozkoumání a škálou tříd k experimentování, což tvoří přitažlivý balíček.“

Gameshub 4/5

,,Diablo 4 je obří hra, která se může pyšnit gotickým světem, jenž jde daleko za zajímavou hack-and-slash herní smyčku a opravdu oživuje svět Sanctuary,“ uvádí ve své recenzi portál Gameshub

Podle souhrnu recenzí pro PC verzi portále Metacritic získala hra hodnocení 88 ze 100 bodů

na aktualizaci recenzí stále pracujeme…

Diablo IV dorazí již tento pátek 2. června pro majitele předobjednávek, pro všechny ostatní bude hra dostupná od 6. června. Čtvrtý díl Diabla dorazí na PC a konzole Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Těšíte se na Diablo IV? Předobjednali jste si hru? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš server Superpařmeni, kde hru pro vás budeme i streamovat.

Napsat komentář