Právě si prohlížíte Odhaleny PS Plus hry na květen
Foto: unsplash.com // PLAYSTATION 5

Odhaleny PS Plus hry na květen

Sony zveřejnilo seznam her, které se v květnu objeví v rámci předplatitelské služby PlayStation Plus. Na co se tedy mohou hráči těšit?

PS Plus hry na květen

Společnost Sony na svém oficiálním blogu představila seznam her, které se objeví v předplatitelské službě PS Plus během měsíce května.

První hrou, kterou bude možné si zahrát, je závodní simulátor GRID Legends. Tento titul nabídne hráčům možnost převzít řízení nad výkonnými vozidly a zúčastnit se různých závodů na různých tratích.

Druhou hrou, na kterou se mohou hráči těšit, je středověká multiplayerová hra Chivalry II. Tato hra je zasazena do prostředí středověkého bojiště a nabídne hráčům možnost bojovat v masivních bitevních scénách.

Poslední hrou, která bude v květnu dostupná, je extrémní cyklojízda Descenders. Tato hra nabídne hráčům adrenalinovou jízdu na horských kolech, kde budou muset překonávat různé překážky a sjezdy. Hráči budou moci zvolit si svůj styl jízdy a postupně se vypracovat až na vrchol.

Sony rovněž upozorňuje, že členové služby PlayStation Plus mají do pondělí 1. května čas přidat do své herní knihovny hry Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure a Tails of Iron.

Na kterou z výše uvedených her se těšíte nejvíce? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář