Právě si prohlížíte Oficiální Diablo kuchařka dostupná na Amazonu
Foto: blizzard.com // DIABLO

Oficiální Diablo kuchařka dostupná na Amazonu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

„Diablo: The Official Cookbook“ – Toto oficiální kuchařské dílo zasazené do světa oblíbené herní série Diablo je momentálně připraveno k předobjednávce na populární internetové platformě Amazon.

Diablo kuchařka na Amazonu

Fanoušci série Diablo mohou očekávat unikátní zážitek, který zamíří rovnou do jejich chuťových buněk. „Diablo: The Official Cookbook“ je připravena k předobjednání.

Pevně vázaná kuchařka slouží jako perfektní průvodce pro fanoušky série, poskytující přes 60 receptů inspirovaných nezapomenutelnými postavami a sceneriemi ze série Diablo. Kuchařka tak nabídne možnost ochutnat pokrmy inspirované kulturou a atmosférou míst jako je Khejistan, Westmarch nebo třeba Dreadlands. Co se týče samotných postav, podle oficiálních stránek můžeme očekávat inspiraci od takových ikon, jako je Řezník (The Butcher), Deckard Cain či Archanděl Tyrael.

Kniha je nyní k dispozici k předobjednání na Amazonu za sníženou cenu 31,49 $, oproti původní prodejní ceně 35 $. Oficiální datum vydání je naplánováno na 24. říjen letošního roku, tudíž máte ještě dost času se na tuto gastronomickou výzvu připravit.

Co říkáte na kuchařku ze světa Diabla? Uvažujete o koupi? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář