Právě si prohlížíte Open Beta Street Fighter 6 již tento víkend
Foto: streetfighter.com // Street Fighter 6

Open Beta Street Fighter 6 již tento víkend

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Už zbývá jen pár týdnů do vydání očekávaného Street Fighter 6, a tak vývojáři z renomované společnosti Capcom se rozhodli hráče nalákat neobyčejným způsobem.

Open Beta Street Fighter 6 už tento víkend

Japonská herní společnost Capcom letos rozkvétá a rozhodně nehodlá zpomalovat. S příchodem své nadcházející arkádové mlátičky Street Fighter 6 přichází s celkem netradičním prvkem pro hry tohoto žánru. Tento víkend, od 19. do 21. května, se hráči dočkají otevřené betaverze, která jim umožní vyzkoušet si značnou část hry. Ale co všechno bude v této betě k dispozici?

Co všechno bude v betě?

Na rozdíl od nedávno vydané demoverze nabídne beta verze Street Fighter 6 mnohem větší množství obsahu. Kromě možnosti vytvořit vlastního postavu a tradičního versus módu bude v rámci bety také dostupný cross-platformní multiplayer s názvem Battle Hub. Tento režim přinese nejen přátelské souboje, ale také hodnocené zápasy jak s příběhovými postavami, tak s hráči vytvořenými postavami. Kromě toho v Battle Hubu bude otevřený obchod s oblečením, které zvyšuje statistiky hráčů.

A které příběhové postavy budou v betě k dispozici? Hráči budou moci zvolit mezi osmi herními postavami, rozdělenými na čtyři známé postavy a čtyři nové postavy. Mezi známé postavy patří Ryu, Ken, Chun-li a Guile, zatímco mezi nováčky se objeví Luka, Jamie, Kimberly a Juri. Každý z těchto bojovníků má svůj vlastní bojový styl, což umožní hráčům najít si postavu, která jim nejvíce vyhovuje.

Beta verzi bude možné hrát na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Hráči již dnes mohou beta verzi předinstalovat. Ta zabere pouze 25 GB místa na disku.

Zúčastníte se bety Street Fighter 6? Hráli jste předešlé díly? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář