Právě si prohlížíte Organizace PETA žádá o vlastní režim do God of War: Ragnarök
Foto: playstation.com // God of War

Organizace PETA žádá o vlastní režim do God of War: Ragnarök

Nezisková organizace nesoucí název PETA žádá přidání PETA režimu do nově vydané hry God of War: Ragnarök. Organizaci vadí, že zvířata ve hře trpí pod sekerou hlavního představitele Kratose.

PETA ve hře God of War: Ragnarök

PETA je největší nezisková organizace, která se jako jedna z mála snaží dlouhodobě chránit všechny druhy zvířat, ať už ty v reálném nebo virtuálním světě. Organizaci vadí, že ve hře zvířata trpí pod sekerou Kratose. Z tohoto důvodu si dali za cíl domluvit se s vývojáři ze studia Sony Santa Monica, aby byl do hry přidán režim, v němž bude možné nechat zvířata dále žít.

Ze všeho nejvíce hlavního zástupce organizace „frustruje” stav obrovského vlka Garma, jenž je jedním z bossů hry God of War: Ragnarök. Jak celou situaci zástupce popisuje si můžete přečíst níže.

„Tento pes byl věky přivázán na řetězu venku v mrazu. Kratos a Atreus ho našli v žalostných podmínkách, jak bez jakéhokoli přístřeší snáší mrazivé řádění Fimbulwinteru. Neměl k dispozici žádné jídlo ani vodu. Všichni psi si zaslouží milující domovy a teplé gauče, i kdyby měli 60 stop. Když je zima tobě, je zima i jim.“

Některým může problém organizace PETA připadat hloupý či dokonce bizardní, ale jiní zase pochopili, na co chce společnost upozornit. Jde jí o osamocené pejsky a ostatní zvířata, která si prožívají opravdickou bolest.

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Autor: Matouš Paska

Napsat komentář