Právě si prohlížíte Orna – Prozkoumejte svět dobrodružství pomocí geolokační RPG hry
Orna

Orna – Prozkoumejte svět dobrodružství pomocí geolokační RPG hry

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Orna je unikátní geolokační RPG hra, která spojuje virtuální fantasy svět se skutečným světem kolem vás. Jdete do toho?

Geolokační hra Orna

Orna je geolokační RPG hra, která propojuje reálný svět s virtuálním dobrodružstvím. Prozkoumávejte své okolí, bojujte s příšerami, získávejte zkušenosti, spolupracujte s ostatními hráči a zažívejte nekonečné zdokonalování své postavy. Připojte se k Orně a zažijte nový rozměr zábavy a dobrodružství. Inovativní mobilní hra vám umožní prozkoumávat své okolí a zažívat dobrodružství prostřednictvím pokročilé GPS technologie.

Po instalaci Orny si můžete vytvořit svůj herní účet a vybrat si třídu postavy, kterou budete hrát. Každá třída má své vlastní dovednosti, schopnosti a herní styl, což vám umožní přizpůsobit si hru podle svých preferencí.

Prozkoumávání okolí

Hra využívá GPS technologii k umístění vaší postavy ve virtuálním světě, který je propojen s reálným světem. Můžete se pohybovat po skutečných lokalitách, jako jsou ulice, parky a památky ve svém okolí. Každé místo může skrývat různé herní prvky, příšery a úkoly, které musíte splnit. Narážíte nejen na monstra, která chcete porážet, ale také například na bosse, což jsou příšery, které jsou silnější a dávají zajímavější odměny za poražení. Dále je zde možnost stavby určitých obydlí, například obchod nebo kovárna. Úkoly vám zase budou zadávat NPC, která  se sem tam objeví na mapě.

Během procházení svého okolí narazíte na virtuální příšery, se kterými se musíte utkat. Použijte své dovednosti a vybavení k poražení těchto příšer a získání odměn. Sbírejte také zdroje, které budete potřebovat pro výrobu a vylepšování svého vybavení. Vylepšování a sběr lepšího vybavení je klíčové, pouze se schopnostmi vaší postavy nebudete mít proti silnějším nepřátelům šanci. Také je důležité nalézt ten správný mix dovedností a kouzel.

Vývoj postavy a zlepšování v Orna

Hra nabízí systém zkušeností a úrovní, který vám umožní postupovat ve hře. Za každý úspěšný boj a splněný úkol získáte zkušenostní body a orny, obdobu peněz fungující v této hře, které vám pomohou dosáhnout vyšší úrovně. Vyšší úroveň vám otevře nové možnosti, dovednosti a vybavení.  Každých padesát levelů dostanete možnost vybrat si z nabídky několika povolání. Můžete sledovat buď strom válečníků, zlodějů nebo kouzelníků.

Komunikace

Orna je také o silné komunitě hráčů. Můžete se spojit s ostatními hráči, vytvořit nebo se připojit k hernímu klanu a společně plnit úkoly a dobývat území. Spolupráce s ostatními hráči vám umožní dosáhnout větších úspěchů a zažít ještě větší dobrodružství.

Pravidelné aktualizace a soutěže: Vývojáři Orny pravidelně přidávají nový obsah a funkce do hry, aby udrželi hráče zapojené do hry a zvýšili zábavu. Kromě toho se konají také soutěže a udílení odměn, které vás motivovaly  a umožní vám ukázat své dovednosti a strategie proti ostatním hráčům.

Orna je především dlouhodobá záležitost. K maximálnímu (zatím) levelu 250 se dostanete během rekreačního hraní za velmi dlouho dobu. Po padesáti levelech si sice můžete vybrat silnější povolání, ale objevují se také silnější nepřátelé a postup například bez kvalitní gildy je zdlouhavý.

Oslovila vás hra? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář