Právě si prohlížíte Overwatch 2 láká na druhou sezónu
Foto: blizzard.com // OVERWATCH 2

Overwatch 2 láká na druhou sezónu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Overwatch 2 je free to play verzia pôvodnej hry z roku 2016, na ktorú čaká už druhá sezóna. Hra vyšla 4. 10. 2022, kde hlavnou hrdinkou Battle Passu bola Kiriko.

Nový hrdina v Overwatch 2 bude tank

S novou sezónou prichádzajú aj nové veci. Hra ide free to play, ale v podstate za všetko ostatné si musíte platiť. Jedným z hlavných zdrojov ťahania peňazí od hráčov je Battle Pass. Ten má dve rôzne levly získavania odmien. Prvým je zadarmo získavanie odmien. Druhý je prémiový, ktorý stojí 10 eur a môžete si vďaka nemu okamžite odomknúť nového hrdinu.

Sezóna dva predstavuje nového hrdinu s menom Ramattra. Je to hrdina z kategórie tank, takže bude mať prevažne obranné ability a vyššie množstvo života. Postava disponuje veľa abilitami, ktoré si môžete poriadne preštudovať vďaka videu nižšie. Novú postavu si môžete odomknúť zadarmo na level 55 Battle Pass, čo vám určite zaberie niekoľko dní. Na druhej strane môžete využiť krásu pay to play systému a prostredníctvom kúpy prémiového Battle Passu si postavu okamžite odomknúť.

Hráči sa taktiež môžu tešiť na novú mapu, ktorá je dúfajme zadarmo. Hráči môžu samozrejme očakávať výpadok serverov pri vydaní novej sezóny. Respektíve nastanú problémy s prihlásením, ako to bolo pri vydaní 2ky.

Osobne by som si za hru zaplatil, ako za pôvodný OW a získaval nové postavy hneď a zadarmo spoločne s riešením loot boxov za hranie. V súčasnosti si za väčšinu in game itemov musíte platiť reálnymi peniazmi, čo je dosť smutné, ale je to samozrejme free to play hra. Sezóna 2 vychádza již 6. 12. 2022.

Preferovali ste pôvodný OW systém odomykania alebo sa vám páči nový OW2 systém? Hrajete Overwatch 2? Nezabudnite sa pripojiť k našej oficiálnej discord serveru Superpařmeni.

 

Napsat komentář