Právě si prohlížíte Ovladače DualSense pro PS5 se dočkají nových barevných provedení
Foto: playstation.com

Ovladače DualSense pro PS5 se dočkají nových barevných provedení

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na diskuzním fóru Redditu unikla informace, že Sony chystá nová barevná provedení ovladačů DualSense k PlayStationu 5.

Nové barevné variace DualSense Edge pro PlayStation 5

V současné době už existuje více než osm barevných provedení ovladače DualSense ke konzoli PlayStationu 5. V blízké době by k této řadě měly přibýt další dvě barevné varianty. Informace o nových barvách se vyskytly na oficiálních stránkách Sony v záložce o opravě ovladačů. Na tuto skutečnost upozornil uživatel na Redditu.

Podle uživatele Loy41 když na zmíněnou záložku o opravě ovladačů najedete a přihlásíte se k servisu ovladače, tak zadáte modelové číslo a vyberete barvu. Právě tam uvidíte dvě nové barevné varianty. Jedná se o Metallic Gray a Metallic Red, tady o metalickou šedou a červenou.
Společnost Sony zprávu o novém barevném provedení ovladačů DualSense dosud nekomentovala. Vzhledem k tomu, že se nové barvy objevily na oficiálním webu Sony, představení  by mohlo nastav v blízké budoucnosti. Před týdnem například vstoupila na trh profesionální verze ovladače DualSense Edge pro PlayStation 5.

Jakou barvu DualSense byste zvolili? Jaká je vaše barva ovladače? Zanechte nám komentář nebo se připojte na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář