Právě si prohlížíte Oznámen Marvel’s Spider-Man 2
Foto: playstation.com // Marvel's Spider-Man 2

Oznámen Marvel’s Spider-Man 2

Na včerejším PlayStation Showcase si závěrem tvůrci z Insomniac Games připravili odhalení nového Marvel’s Spider-Man 2.

Marvel’s Spider-Man 2 oficiálně oznámen

Ovace fanoušků legendárního newyorského pavoučího strážce jsou na svém místě. V rámci včerejšího vysílání PlayStation Showcase bylo s velkým pompem odhaleno pokračování Marvel’s Spider-Man 2. Podrobnosti o tomto nadcházejícím dobrodružství Petera Parkera byly představeny i prostřednictvím oficiálního blogu PlayStationu.

Herní svět nabídne řadu nových dobrodružství a s překvapením odhalí novou zápornou postavu – lovce Kravena. Tento antihrdina se v hře objeví jako hlavní záškodník a ponoří se do nebezpečné honby na Peterem Parkerem. Aby zajistil ochranu svého milovaného města, Parker se obrací na svého spojence Spider-Mana Milese Moralese. Důležitou roli bude hrát i Venom.

Hra by měla dorazit exkluzivně na platformu PlayStation 5 v říjnu letošního roku. Přesné datum vydání zatím zůstává zahaleno v tajemství.

Těšíte se na nového Spider-Mana? Hráli jste předchozí díly? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Na nové záběry z druhého dílu se můžete podívat níže.

Napsat komentář