Právě si prohlížíte Oznámen nový survival horor Holstin
Foto: store.steampowered.com // HOLSTIN

Oznámen nový survival horor Holstin

Vývojáři z polského studia Sonka vydali první oficiální trailer na již vyvíjenou survival hororovku Holstin, obleče pixel-artovou grafiku s novými moderními prvky.

Survival horor Holstin se představuje

Hra se má odehrávat v listopadu roku 1922 v malém osamoceném polském městu Jeziorne-Kolonia, ve kterém záhadně zmizí přítel hlavního hrdiny Bartek a naším cílem bude zjistit jak se vlastně dostal do města a proč zmizel. Dle autorů je ale hned od začátku s místem něco špatně, budovy, lidé i příroda se totiž rozpadají zevnitř.

A jelikož k našemu vyšetřování budeme místní obyvatele s rozdílným způsobem myšlení potřebovat, tak budeme muset přistoupit na jejich představy a myšlení.

Grafika a datum vydání

Po grafické stránce Holstin obleče pixel-artovou grafiku, která je doplněná nasvícenou a volnou kamerou. Datum vydání nám prozatím bohužel není znán, ale již v lednu se dočkáme dema. Hra nabídne anglický i polský dabing pro platformy PC a konzole PlayStation.

Těšíte se? Máte rádi hry podobné stylizace? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Autor: Matouš Paska

Napsat komentář