Právě si prohlížíte Oznámen reboot série Mortal Kombat
Foto: warnerbrosgames.com // Mortal Kombat

Oznámen reboot série Mortal Kombat

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Výbušný návrat ikonické arkádové série Mortal Kombat je zde. Studio Warner Bros Games právě vypustilo první záběry v podobě nového traileru. Co nám tedy tento trailer prozradil?

Oznámení o kompletní obnově série Mortal Kombat

Mortal Kombat, brutální a krvavá bojová série, je bezesporu jednou z nejvýznamnějších ikon herního světa. Je na scéně již více než 30 let, během kterých se na jejím základě vyvinulo několik her, filmů, seriálů, akčních figurek a dalších produktů. Po úspěchu nejnovějšího dílu rozhodlo studio Warner Bros Games přinést sérii zpět k životu v nové podobě. Před nedávnem byl vypuštěn první teaser trailer, který nám odhalil řadu zajímavostí, především v souvislosti s hratelnými postavami.

Detaily z teaseru

I když jde o kompletní obnovu série, některé prvky z předchozího dílu zůstávají zachovány. Liu Kang, jedna z hlavních postav série, se stal na konci příběhu bohem ohně a stvořil nový vesmír. Shang Tsung, nezmar a záškodník, ovšem nebude spokojený, dokud neovládne Zemi, a tak na něj Liu Kang spolu se svými společníky Kung Laem a Raidenem musí znovu bojovat. Trailer také představuje dvě další ženské postavy – oblíbenou Kitanu a Mileenu. Jejich přesnou roli v příběhu ovšem zatím neznáme.

Teaser představil ještě jednu klíčovou informaci, a tou je přesné datum vydání – 19. září tohoto roku. Netrpěliví hráči se tak mohou těšit na konci léta na nové krvavé bitvy s přáteli. Doufejme, že se hra nestane obětí trendu odkladů a během léta se dočkáme dalších ukázek z hraní.

Těšíte se na nový Mortal Kombat? Jaká je vaše oblíbená postava této série? Dejte nám to vědět do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář