Právě si prohlížíte Palworld se stává nejprodávanější hrou na Steamu
Foto: pocketpair.jp/palworld // Palworld

Palworld se stává nejprodávanější hrou na Steamu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Palworld, novinka od Pocketpair, se stala rekordním fenoménem na Steamu, když dosáhla nevídaných čísel v prodejích a počtu hráčů.

Palworld slaví úspěch

Novinka Palworld dosáhla mimořádného úspěchu ihned po svém uvedení, když překonala významný milník v počtu současně hrajících hráčů na Steamu. Během prvního víkendu po vydání se hra prodala ve více než 4 milionech kopií a dosáhla špičky 1 284 221 současně hrajících hráčů dle dat Steam Charts. Úspěch je o to pozoruhodnější, že hra Palworld, o které jsme vás informovali nedávno, překonal i některé z nejpopulárnějších her na platformě Steam.

Úspěch Palworld je zvlášť výjimečný, vzhledem k tomu, že hra je stále ve fázi raného přístupu. Palworld, který je označován jako „Pokémoni s puškami„, nabízí hráčům komplexní svět plný možností pro průzkum, přežívání a boj.

Palworld získává také vysoká hodnocení ze strany hráčů. V době psaní této zprávy na Steamu ohodnotilo hru více než 37 250 hráčů velmi kladně s hodnocením 93 %.

Kromě Steamu dorazila hra Palworld také na konzole Xbox Series X/S a Xbox One. Pro předplatitele služby Game Pass je hra dostupná jako součást předplatného již od dne jejího vydání.

Co na hru říkáte? Hraje někdo z vás? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář