Právě si prohlížíte Paradox Interactive oznamuje Cities Skylines 2
Foto: paradoxinteractive.com

Paradox Interactive oznamuje Cities Skylines 2

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Paradox Interactive oficiálně oznámil vydání strategie Cities: Skylines 2, která se má stát „nejrealističtějším tvůrcem měst“ a bude uvedena na trh později v tomto roce.

Cities Skylines II se představuje

Vývojáři z Paradox Interactive na Paradox Announcement Show 2023 oficiálně oznámili pokračování budovatelské strategie Cities Skylines 2.

Města postavená ve hře se budou postupně vyvíjet a reagovat na volby hráčů a tvůrci měst budou muset využít své plánovací schopnosti, aby z malého města vybudovali rušné velkoměsto, které přitáhne obyvatele, turisty a podnikatele.

Ačkoliv nebyl stanoven žádný konkrétní datum, hra by měla dorazit někdy v letošním roce. Milovníci budovatelských strategií si budou moci zahrát Cities Skylines 2 na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5. Hra bude navíc k dispozici také v rámci služby Xbox Game Pass.

Baví vás podobné strategie? Jaká je vaše nejoblíbenější hra od Paradox Interactive? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Na oficiální trailer se můžete podívat níže.

Napsat komentář