Právě si prohlížíte PERISH byste neměli minout
FOTO: store.steampowered.com // PERISH

PERISH byste neměli minout

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Co se stane s naší duší po smrti? Kampak se dostane? A jaké nástrahy na ni čekají? Na to nám možná odpoví indie FPS střílečka jménem PERISH.

PERISH je hříčka, kterou byste neměli minout

Pokud vás už nebaví monotónost AAA titulů, tak indie scéna je přesně pro vás. Nachází se zde hromada menších studií a samotných vývojářů, kteří mají zajímavé nápady a nestojí za nimi velcí akcionáři. Mezi nimi je vývojář jménem ITEM42, který 2. února vydá svou první hru s názvem PERISH a určitě stojí za vaši pozornost.

Gameplay a příběh

V základu jde o klasickou FPS střílečku, kde na vás bude nabíhat stovky nepřátel. Hru můžete odehrát až ve 4 hráčích v cooperativní kampani, kde si každý hráč najde svůj styl. Ve hře se nachází spousty zbraní ať už na dálku či na blízko, okořeněný systémem run a výzev. Ale za co si tyto věci nakoupíme? Ve hře získáváme měnu zvanou Danake, za kterou si vylepšujeme svou postavu. Ale co zbraně? Ty musíte hledat v úrovních, jelikož jsou schované v bednách různě po úrovních.

A příběh? Stáváte se řeckým válečníkem, který zemřel během velké bitvy, a tak se dostal do světa mrtvých. Cílem hry je dostat se do nebe, tzv. Elysia, kam se dostanou ti největší a nejsilnější válečníci. Tato cesta nebude snadná, jelikož na vás budou nabíhat hordy nepřátel.

Hra bude dostupná na Steamu a Epic Games store. Navíc si můžete stáhnout demo, abyste si mohli rozmyslet, zda je hra pro vás.

Tak co, vyzkoušeli jste si PERISH? Jak se vám hra líbila? Dejte nám vědět do komentářů nebo náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář