Právě si prohlížíte Photo mód dorazil do God of War Ragnarök
Foto: playstation.com // God of War

Photo mód dorazil do God of War Ragnarök

Do God of War Ragnarök dorazil s nejnovější aktualizací také photo mód. Hráči tak mohou nově zachytit nádherné scenérie a postavy, kterých nalezneme ve hře plno.

Photo mód v God of War Ragnarök

God of War Ragnarök obdržel v nejnovější aktualizaci photo mód, který přichází opravdu s bohatými funkcemi. Kromě nastavení výrazů postav ve scéně lze také jednotlivé hlavní či vedlejší postavy v režimu fotografie skrýt.

Fotografický režim nabízí také různé možnosti nastavení obrazu včetně hloubkového pole, film grain, intenzita filtru, ohraničení, loga, sytost a mnoho mnoho dalšího. Na oficiálním blogu PlayStationu dokonce vývojáři ze Santa Monica Studio ukazují tipy a návody pro dokonalou herní fotografii.

Nejnovější update opravuje také celou řadu questů, bugů a optimalizuje jednotlivé úkoly. Oprav se dočkala také hratelnost, bojový systém a vybavení. Na kompletní seznam oprav verze 03.00 se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Máte již dohráno nové God of War? Vyzkoušeli jste již fotografický režim? Podělte se s námi o svoji tvorbu do komentářů nebo na naše sociální sítě. Své výtvory nám můžete poslat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář