Právě si prohlížíte PlayStation 4 pomalu končí
Foto: unsplash.com // PlayStation

PlayStation 4 pomalu končí

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

PlayStation 4 pomalu končí. A i když se jednalo o produkt, který dostal Sony na vrchol, musí se teď zaměřit na nového tažného koně.

PlayStation 4 končí, pomalu, ale jistě

I když se to některým z nás nechce přiznat, tak se bohužel s tímto faktem musíme smířit. PlayStation 4 končí. Konzole se na trhu objevila 15. listopadu 2013 a za skoro 10 let působnosti nám přinesla řadu úžasných titulů. A to není zdaleka vše. Díky ní jsme si mohli zahrát remastrované tituly z našeho dětství (jako např. Crash, Spor nebo Madievil) a nebo navrátila staré značky (jako např. God of War či The Last of Us). Bohužel všechno dobré jednou končí.

Co bude dál?

Asi vám teď dochází, jaké další plány má společnost Sony. Společnost ve svém nedávném videu ukazuje ty nejdůležitější tituly, které letos vyjdou na herní konzole od Sony. Pokud se pozorněji na video podíváte, všimnete si, že většina titulů které se v něm objeví, jsou na PlayStation 5. Zbylé tituly sice vyjdou na PS4, ale vyjdou také na ostatních platformách, což není tak moc lákavé. Nejbližší titul, který se objeví na PlayStationu 4 je port prvního Risenu. Mezi největší tituly na tuto konzoli bude nový Assassin’s Creed Mirage, Hogwards Legacy nebo remake Resident Evilu 4.

Ještě jednou a naposled

Ještě donedávna se zdálo, že nový PlayStation 4 už nikdy nebude k dostání. Od 23. ledna se do prodeje dostane poslední bundl PlayStation 4 Slim 500GB Call of Duty MW2. Ano, sice to je ta nejslabší verze, ale stále se jedná o novinku.

Nové hry na PlayStation 4 už tolik vycházet nebudou a není se opravdu čemu divit. A opravdu nemusíte mít strach, že o své PS4 tituly nepřijdete. A na závěr je třeba jen říct: „Díky PlayStation 4, za ty úžasné roky, které si nám dal„.

Jak dlouho jste majitelé konzole od Sony? Máte doma už PlayStation 5? Dejte nám vědět do komentářů pod článek nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář