Právě si prohlížíte PlayStation láká na středeční State of Play, kde se má představit řada nových her
Foto: playstation.com // State of Play

PlayStation láká na středeční State of Play, kde se má představit řada nových her

PlayStation oznámil návrat svého očekávaného eventu State of Play. Událost naplánovaná na středu přinese exkluzivní pohledy na nové herní tituly pro PS5 a PS VR2.

State of Play proběhne již ve středu

PlayStation přichází s návratem svého oblíbeného eventu State of Play, který se uskuteční zítra 31. ledna ve 23:00 našeho času. Akce bude dostupná na kanálech PlayStation na YouTube, Twitchi a TikToku, a nabídne exkluzivní pohledy na očekávané herní tituly.

Velkým tahákem se stávají očekávané hry jako Stellar Blade a Rise of the Ronin pro konzoli PlayStation 5, kterou proklamuje samotný příspěvek na oficiálním blogu. Kromě těchto dvou titulů, představení přinese i další hry určené pro PlayStation 5 a PS VR2, které mají vyjít v letošním roce a v následujících letech.

Spekulace mezi fanoušky a zvěsti naznačují, že by se mohly objevit tituly jako Final Fantasy 7 Rebirth, remake Silent Hill 2, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Death Stranding 2, a možná i remaster Until Dawn.

Budete sledovat State of Play? Jakou hru očekáváte s nadšením? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář