Právě si prohlížíte Playstation Now hry na květen + změna členství PS Plus
Foto: unsplash.com // blog.playstation

Playstation Now hry na květen + změna členství PS Plus

Majitelé konzolí od Sony od dnešního dne naleznou ve službě Playstation Now nové hry. Sony také informuje o změně členství pro nadcházející měsíc. 

Květnové hry Playstation Now

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Počínaje dneškem si v rámci Playstation Now můžete stáhnout epickou bojovku od Bandai Namco ze světa Naruto. Na hráče čekají epické souboje ve zcela přepracovaném systému.

Soulcalibur VI

Další hrou pro PS Now od Bandai Namco je Soulcalibur VI. Pokračování bojovky úspěšné série Soulcalibur sebou přineslo nové postavy a vylepšené bojové mechaniky. Nesmíme zapomenout, že se v nejnovějším díle objevil i Geralt z Rivie.

Blasphemous

Poslední hrou v rámci Playstation Now se stává brutální pixelová 2D „rubačka“ Blasphemous. Svět nočním můr je nemilosrdný a vy tak máte za úkol se tímto světem vypořádat.

Změny ve členství Playstation Now

Sony před nedávnem představila novou verzi PS Plus. Herní gigant včera na svém oficiálním blogu uvedl, že se v červnu PS Now slouží s novým PS Plus ve zcela nové členské službě.

Na oficiálním blogu se uvádí:

„Po spuštění nové služby PlayStation Plus se vaše členství ve službě PlayStation Now přenese do služby PlayStation Plus Premium a budete mít i nadále přístup ke službě PS Now, včetně přístupu ke stahování a streamování velké knihovny nových i klasických her.“

Zahrajete si jednu z výše zmíněných her? Co říkáte na nové předplatné PS Plus?

Napsat komentář