Právě si prohlížíte Sony oslavuje herní tituly a láká na zvýšenou nabídku konzolí PlayStation 5
Foto: playstation.com // Live from PS5

Sony oslavuje herní tituly a láká na zvýšenou nabídku konzolí PlayStation 5

Japonský gigant Sony v nejnovějším videu „Live from PS5“ oslavuje herní tvorbu a zve PlayStation hráče, aby se zapojili.

PlayStation láká na zvýšenou nabídku konzolí

Společnost Sony v nejnovějším eventu „Live from PS5“ děkuje všem věrným fanouškům a vzdává hold všem herním světům, které činí PlayStation tak skvělým. Ve svém nejnovějším blogovém příspěvku japonský gigant láká také na zvýšenou nabídku konzole PlayStation 5 v letošním roce. Na blogu PlayStationu se uvádí:

„Dnes slavíme naši komunitu PS5 a zveme další hráče, aby se zapojili do zábavy s naším novým spotem Live from PS5. Nejlepší hry v nás často vyvolávají pocit, jako bychom byli přeneseni do úžasných světů plných dobrodružství, strhující akce a nezapomenutelných okamžiků…

Sony ve svém příspěvku dále uvádí, že v letošním roce čeká konzoli PS5 mnoho exkluzivních her a příslušenství. Již za necelý měsíc například vychází virtuální realita PS VR2. V minulém týdnu zas dorazila na trh profesionální verze ovladače DualSense Edge.

Společnost mimo jiné hlásí, že letošní rok odstartovala zvýšenou nabídkou konzolí. Snadnost nalezení PS5 u prodejců po celém světě by měla být nyní mnohem vyšší, uvádí se v blogovém příspěvku.

Jak jste spokojeni s PS5? Na jakou hru se v letošním roce těšíte nejvíce? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální discordový server Superpařmeni, kde naleznete další obsah.

Napsat komentář