Právě si prohlížíte PlayStation přichází s věrnostním programem
Foto: unsplash.com // SONY PLAYSTATION

PlayStation přichází s věrnostním programem

Dlho debatovaná téma medzi hráčmi bolo odmeňovanie za získanie trofejí alebo podporovanie určitej hernej značky. Sony PlayStation pravdepodobne počuli podobné žiadosti a rozhodli sa na ich základe konať.

Sony představuje věrnostní program

Dnes dňa 14.7.2022 bol oficiálne predstavený vernostný program s možno nie konečným názvom PlayStation Stars. Program bude odmeňovať všetkých členov za hranie hier na PlayStation platforme, dokončovanie trofejí a rôznych herných výziev alebo dokonca forma odmeny za vyhrávanie turnajov. Podľa oficiálneho zdroja sa bude jednať o mesačné formy súťaží a odmien.

Jedným z kľúčových bonusov je získavanie bodov, ktoré hráč môže následne uplatniť v katalógu. Katalóg bude okrem iného obsahovať aj finančné čiastky pre PlayStation digitálny obchod. Navyše všetci členovia PlayStation plus budú získavať body za nákup hier v PlayStation obchode. Stále sa ale nevie, či sa budú odlišovať aj úrovne predplatného (Essentials, Extra, Premium) a množstvo bodov získaných na základe úrovne predplatného.

Poslednou oznámenou vecou programu je zbieranie digitálnych zberateľských predmetov napríklad figúrky postáv z hier. Zberateľské predmety budú mať rôznu vzácnosť.

Program by mal oficiálne prísť na konci tohto roku a my budeme starostlivo sledovať jeho priebeh aby sme Vám priniesli aktuálne informácie.

Aký je Váš názor na vernostný program? Prekvapilo Vás toto oznámenie?

Napsat komentář