Právě si prohlížíte Byl spuštěný program PlayStation Stars
Foto: playstation.com // PLAYSTATION STARS

Byl spuštěný program PlayStation Stars

Jedným z očakávaných vernostných programov s názvom PlayStation Stars bol dnešným dňom spustený v Ázii. 

Získavajte odmeny hraním hier na PlayStation

Zatial je program dostupný len v Ázii, ale postupne sa k nej pridá zvyšok sveta. Južná a severná Amerika 5.10. a Austrália, Nový Zéland s Európou 13.10.

O čo v tomto programe ide? Ak ste náhodou nečítali náš prvý článok, ktorý bol zameraný na túto tému veľmi radi Vám pripomenieme niekoľko kľúčových vecí. PlayStation Stars bude odmeňovať hráčov za hranie na platforme PlayStation. Samozrejme nebude všetko zadarmo. Niektoré odmeny budú úplne jednoduché na odomknutie ako napríklad len hranie hier na konzole. Ďalšie odmeny budú vyžadovať robenie trofejí v špecifických hrách.

Hráči sa samozrejme môžu do programu registrovať zdarma prostredníctvom PS aplikácie alebo priamo na PlayStation stránke.

Program obsahuje dve formy odmien. Prvá forma je skôr orientovaná pre zberateľov. Jedná sa o digitálne figúrky alebo nostalgické veci značky a každý, kto splní požiadavky vyplývajúce z programu. Jedná sa o čisto zberateľskú záležitosť kde tieto digitálne klenoty budú mať určitú vzácnosť ako trofeje, ktoré hráči môžu v súčasnosti zbierať. Predpokladám, že to bude teda zaujímavé prevažne pre súčasných lovcov trofejí.

Viac zaujímavá forma odmeny je vernostný program, ktorého odmenou môže byť aj reálna mena pre PS obchode. Prostredníctvom nej si budete môcť kúpiť doplnky k svojej obľúbenej hre alebo kúpiť úplne novú hru.

Som pomerne zvedavý, ako sa vernostný program zapáči hráčom u nás v Česku a na Slovensku. Dúfam, že si nájde veľa fanúšikov a spojí našu PlayStation komunitu. 

Napsat komentář