Právě si prohlížíte PlayStation State of Play ukázal nové záběry her a řadu novinek
Foto: playstation.com // STATE OF PLAY

PlayStation State of Play ukázal nové záběry her a řadu novinek

Dnešná ukážka State of Play sa niesla v znamení prevažne hier od Japonských developerov. Šanca na Bloodborne remaster je vysoká!

Nové hry pre PlayStation 5 ,ale aj pripomenutie dlho očakávaných titulov

Hneď na začiatku bola predstavená krátka ukážka hry Tekken 8. Hra príde na PlayStation 5, ale nebol zverejnený konkrétny dátum vydania. Následne boli ukázané 2 tituly pre PS VR2. Prvou bol Star Wars tales of the Galaxys edge. Hra ukázala trochu gameplay akcie. Za mňa zatiaľ hra vyzerá pomerne slabo aj na VR2 grafickú verziu. Uvidíme, ako sa bude hra vyvíjať ďalej. Ďalšia hra pre PS VR2 bola Demeo. Hra vyzerá trochu ako hra pre mobily. Takže za mňa zatiaľ VR2 nemá taký hype ako jej predchodca z hľadiska hier. 

Hra Hogwarts Legacy sa pripomenula hráčom dátumom vydania určený na 10.2.2023. Krátke video nám ukázalo niekoľko záberov z hry a príbehu. Pre PS hráčov bude dostupná aj exkluzívna misia v hre.

Ku koncu nám boli predstavené dve novinky exkluzívne pre PS5 konzolu. Jedna ma názov Project EVE, ale bol tam ešte jeden názov, ale kvalita písma v prvom slove ma len uviedla do rozpakov z názvu takže sem dávam ten prvý uvedený. Na základe videa to bude hra niečo medzi Nier a Bayonetta hrami. Druhá hra mi pripomenula trochu film posledný samuraj. Rise of the Ronin sa bude odohrávať v Japonsku v období 19steho storočia. Zatiaľ video toho veľa neukázalo takže budeme sledovať novinky z oboch hier.

Na záver si Sony samozrejme nechalo to najlepšie. Osobne som dúfal v Bloodborne, ale realita ma ako vždy sklamala a ja ako fanúšik značky môžem len naivne dúfať, že jedného dňa dostaneme aspoň PS5 verziu. Sony ukázalo nové a pomerne zaujímavé video k očakávanej hre God of War Ragnarok. Video si môžete pozrieť nižšie. Taktiež bol predstavený exkluzívny PS ovládač venovaný pre fanúšikov tejto série.

Sledovali ste State of Play? Na čo sa najviac tešíte?

Páčilo sa Vám dnešné State of Play? 

Napsat komentář