Právě si prohlížíte PlayStation VR2 vyjde již začátkem příštího roku + stanovena cena
Foto: playstation.com // PSVR2

PlayStation VR2 vyjde již začátkem příštího roku + stanovena cena

Společnost Sony včera odhalila poslední informace týkající se druhé generace virtuální reality PlayStation VR2. Kromě data vydání byla stanovena také cena a další informace o příslušenství.

PS VR2 poslední detaily

Technologický gigant Sony ve svém oficiálním blogu zveřejnil nové a zároveň poslední informace týkající se virtuální reality PlayStation VR2. Podle oficiálního sdělení bude PS VR2 uveden na trh již 22. února příštího roku.

Sony také uvádí, že nabíjecí ovladače VR2 Sense, které jsou navržené speciálně pro virtuální realitu, budou spuštěny tentýž den. Co se týká samotné ceny, doporučená cena za základní edici byla stanovena na 599,99 EUR, což v době psaní článku odpovídá zhruba 14 707 CZK. Samotná nabíjecí stanice bude stát 49,99 EUR ( zhruba 1225 CZK)

playstation ps vr2 sony horizon
Zdroj: playstation.com

Odhalena byla samozřejmě také speciální edice PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain, kde byla cena stanovena na 649,99 EUR (zhruba 15 933 CZK).

Předobjednávky hodlá společnost Sony spustit již tento měsíc, konkrétně 15. listopadu. Další informace o vývoji předobjednávek poskytne společnost v následujících týdnech.

Těšíte se na druhou generaci PS VR2 od Sony? Podělte se s námi do komentářů. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář