Právě si prohlížíte Playstation zveřejnil ceny nového PS Plus a zkušební dema
Image: unsplash.com // Playstation

Playstation zveřejnil ceny nového PS Plus a zkušební dema

Pobočka Playstation pro Českou republiku před nedávnem zveřejnila ceny pro nové předplatné PS Plus. Sony údajně také nabídne dvouhodinová dema pro dražší PS hry.

Playstation a ceny pro předplatné PS Plus

Sony se tento týden rozjelo v poskytování novinek ohledně svého nového předplatného PS Plus, který k nám dorazí již za necelé dva měsíce. Česká pobočka Playstation tak v reakci na zvýšený zájem zveřejnila ceny v CZK za službu.

playstation ps plus ceny
Snímek z obrazovky // Zdroj: playstation.com

Jak je vidět ze snímku přiloženého nahoře, cena se bude pohybovat mezi 235 Kč měsíčně za „nejslabší“ balíček PlayStation Plus Essential až po Premium balíček za 445 Kč měsíčně. Nesmíme zapomenout, že vyšší balíček nabídne hráčům výběr z více než 400 herních titulů a další výhody.

Sony podle nedávných zpráv také uvažuje o zavedení zkušební verze her pro předplatitele PlayStation Plus Premium. Hry, které mají velkoobchodní cenu vyšší než 33 EUR, budou nyní povinni vytvářet časově omezené demo svých her. Uvádí se, že herní dema musí trvat alespoň 2 hodiny.

Hráči nové konzole PS5 se také v nejnovější aktualizaci operačního systému mohou dočkat podpory VRR, o které jsme vás informovali včera.

Co si o cenách myslíte vy? Budete si předplácet novou službu PS Plus? A jaký balíček vás nejvíce zaujal? Jste majiteli nové konzole?

Napsat komentář