Právě si prohlížíte Poslední záběry z Avatar: Frontiers of Pandora moc hráčů nepotěšily
Foto: https://www.ubisoft.com/en-gb/game/avatar/frontiers-of-pandora

Poslední záběry z Avatar: Frontiers of Pandora moc hráčů nepotěšily

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Není to tak dávno co jsem dostali první gameplay záběry z očekávaného Avatar: Frontiers of Pandora od francouzského studia Ubisoft. A tyto záběry né moc hráčů nadchnuly.

Nové záběry z Avatar Frontiers of Pandora moc hráčů nepotěšil

Filmová série Avatar, stvořená legendárním režisérem Jamesem Cameronem, je jedním z nejúspěšnějších filmových projektů všech dob. Na herní scéně se však Avatar objevil pouze jednou, a to v roce 2009 s hrou Avatar: The Game. Tuto hru vydal francouzský herní gigant Ubisoft, a nyní se chystá znovu zasáhnout do světa Pandory s novým projektem Avatar: Frontiers of Pandora. Nedávno jsme měli možnost vidět nové gameplay záběry, ale reakce hráčů nebyly tak pozitivní, jak by se mohlo zdát

Znova další Far Cry?

Je problém v grafice? Ne, grafický vizuál hry je nádherný a dokonale zapadá do barevného a živého světa Pandory. Co se týče příběhu, ten také nesklouzává; věrně reflektuje filmovou předlohu, kde Navi, původní obyvatelé Pandory, brání svou domovinu před lidskými vetřelci.


Skutečný problém, který odrazuje mnoho hráčů od nákupu hry, leží v samotném gameplay. Mnoho hráčů si stěžuje, že hra připomíná jinou známou sérii od Ubisoftu, konkrétně Far Cry. Tento fakt je pro mnohé zklamáním, protože od nové hry v rámci tak slavné značky jako Avatar by se čekalo něco inovativního.

Tento problém je zvláště znepokojivý, protože první oznámení o hře přišlo v roce 2021 na jedné z posledních konferencí E3. Po dvou letech od oznámení se zdá, že hra podle odezvy bude jen další rychlokvaškou, která přinese společnosti rychlý zisk, ale nepřinese nic nového na herní scéně.

Znamená to, že Frontiers of Pandora bude špatná hra? To zatím nemůžeme s jistotou říci. I přes nedostatek inovací v gameplayi budeme muset počkat na oficiální vydání hry 7. prosince tohoto roku a nechat hráče a herní novináře rozhodnout, zda hra stojí za to.

Jak to zatím vidíte s Avatar: Frontiers of Pandora? Co si myslíte o aktuálním Ubisoftu? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář