Právě si prohlížíte Přehled užitečných stránek k Diablu IV
Foto: blizzard.com // DIABLO IV

Přehled užitečných stránek k Diablu IV

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Diablo IV včera otevřelo své pekelné brány open bety pro všechny hráče. Ale jakou roli si vybrat? A jakou cestu jít? To mnoho tvůrců  již stihlo zmapovat.

Diablo IV je za poslední týdny nejvíce sledovanou hrou. Čtvrté pokračování této známe série od studia Blizzardu již minulý víkend spustila beta testing nejdříve pro majitele předobjednávek, ale tento víkend se otevřela pro všechny. Kromě veteránů série, beta přilákala i několik nováčků, kteří nemají se sérií žádné zkušenosti.

Jelikož jsme také majiteli předobjedávek k Diablu IV, připravili jsme si pro vás přehled užitečných stránek s odkazy, které nabízejí návody ke hře, užitečné tipy, přehledy herních class, důležité informace o eventech a podobně. Jelikož se jedná převážně o tipy a návody z probíhající open bety, budeme v červnu tento přehled ještě upravovat a značně rozšiřovat.

Užitečné stránky k Diablu IV

Wowhead

Wowhead je již několik let neodmyslitelným společníkem hráčů World of Warcraft, avšak tento web nabízí mnohem víc než jen to. Tvůrci webu pečlivě začlenili také důležité informace, tipy a návody o Diablu IV a předchozích dílech. Rozhodně doporučujeme. Odkaz naleznete ZDE.

Gamespot – Jason Rodriguez

Jason Rodriguez se na herním portálu Gamespot věnoval tvorbě mnoha článků o Diablu IV, které se zabývají různými třídami postav, schopnostmi a specializacemi. V tomto konkrétním příspěvku ZDE tyto informace zkompletoval do jednoho.

Polygon

Zpravodajský server Polygon si připravil pro hráče Diabla IV 13 důležitých rad, které by si měli hráči přečíst, než se pustí do boje s hordami démonů. Článek naleznete ZDE.

DiabloFans CZ

Pokud nejste zdatní angličtináři nebo nechcete hledat informace na zahraničních webech, český fanouškovský web DiabloFans aktivně podporuje česko-slovenskou komunitu hráčů Diabla a poskytuje užitečné tipy a informace nejen o Diablu IV. Stránky naleznete ZDE.

Blizzard

Základní informace o aktuálně probíhající betě a nadcházejícím oficiálním vydání 6. června jsou k dispozici také v sekci novinek na oficiálních stránkách společnosti Blizzard. Odkaz přikládám ZDE.

I přes to, že beta verze byla otevřena minulý týden pouze majitelům předobjednávek, tak její výsledky jsou celkem úctyhodné. Podle Blizzardu první víkend hrálo betu přes milión hráčů a většina dosáhla 20 úrovně pro získání Beta Wolf Pack. Tento kosmetický předmět navíc zůstane hráčům i po finálním vydání, který nastane 6. června tohoto roku.

Hrajete betu Diabla IV? Jaké jsou vaše zkušenosti se hrou?  Dejte nám to vědět do komentářů nebo na náš komunitní Discord server.

 

Napsat komentář