Právě si prohlížíte Prezident Blizzard Entertainment komentoval monetizaci Diablo Immortal
Foto: blizzard.com // DIABLO IMMORTAL

Prezident Blizzard Entertainment komentoval monetizaci Diablo Immortal

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Mike Ybarra, současný šéf Blizzard Entertainment, poskytl před nedávnem rozhovor pro Los Angeles Times, kde mimo jiné hovořil o monetizaci Diablo Immortal. Co vše Ybarra v rozhovoru uvedl?

Blizzard a Diablo Immortal

Blizzard Entertainment před více než měsícem vydal mobilní hru Diablo Immortal, která se dočkala portu i na PC. Hra se ode dne vydání setkala s velkou mírou nelibosti ze strany hráčů a mnoha streamerů. Uživatelské recenze na Metacritic stále dosahují známky 0.4 z 10. Naše dojmy z prvních hodin hraní si můžete přečíst ZDE.

Šéf Blizzardu Mike Ybarra tak před nedávnem poskytl rozhovor pro Los Angeles Times, kde hovořil o monetizaci mobilní hry a kontroverzi P2W. Ybarra v rozhovoru například prohlásil, že systém je nastaven správně a hráči si mohou 99,5% obsahu ve hře dělat bezplatně. V rozhovoru pro LAT uvedl:

„Zpeněžení přichází až na konci hry. Filozofií vždy bylo vést skvělou hratelností a zajistit, aby stovky milionů lidí mohly projít celou kampaní bez jakýchkoli nákladů. Z tohoto hlediska toho mám jako úvod do Diabla opravdu dobrý pocit.“

Ybarra v rozhovoru však přiznal, že si je vědom kritice hry a hru považuje za osobní záležitost. Ačkoliv firma neposkytla další data a statistiky, Diablo Immortal podle jeho slov hraje drtivé množství hráčů, kteří do hry neinvestovali žádné peníze.

Jaký máte názor na hru vy? Jaká je vaše nejoblíbenější diablovka? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář