Právě si prohlížíte Prezident Blizzardu odhalil přesné časy spuštění Diabla IV + endgame
Foto: gameinformer.com // Diablo IV

Prezident Blizzardu odhalil přesné časy spuštění Diabla IV + endgame

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Téměř dva měsíce před oficiálním vydáním očekávaného Diabla IV prezident Blizzardu Mike Ybarra odhalil přesné časy, kdy tato démonická hra vyjde ve světě.

Časy Diabla IV odhaleny prezidentem Blizzardu

Prezident herního studia Blizzard, Mike Ybarra, oznámil prostřednictvím příspěvku na Twitteru, že majitelé Deluxe a Ultimate edicí Diablo 4 budou moci začít hrát již od 1. června v 16:00 PDT. To se rovná 2. červnu v 1:00 hodin ráno středoevropského času a 8:00 hodin ráno v Asii.

Je třeba poznamenat, že v minulosti se Ybarra dopustil nepřesností ohledně časových zón v Evropě, nicméně tentokrát upřesnil, že se jedná o britský letní čas v Londýně, takže hra bude spuštěna v 1 hodinu ráno středoevropského času.

Nový trailer na Endgame

Včera vývojáři z Blizzardu odhalili nové video zaměřené na endgame Diabla IV. V něm Blizzard představil různé aktivity, které hráče čekají na konci hry po dokončení hlavní příběhové kampaně. Vývojáři tak více přiblížili paragon systém, Nigtmare dungeony, různé eventy a formy kooperace a PvP, například The Fields of Hatred. Na oficiální video se můžete podívat níže.

Těšíte se na Diablo IV? Účastnili jste se otevřené bety? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář