Právě si prohlížíte Příběhová rozšíření neovlivní v Diablu IV sezóny
Foto: blizzard.com // Diablo IV

Příběhová rozšíření neovlivní v Diablu IV sezóny

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Po nedávném odhalení prvního rozšíření Diablo IV se objevila řada otázek týkajících se integrace tohoto rozšíření s průběžným obsahem a sezónními aktualizacemi.

Diablo IV v éře sezón a rozšíření

BlizzCon 2023 byl svědkem významného oznámení hry Diablo 4, příchod nové expanze s názvem Vessel of Hatred. Brent Gibson z týmu Diabla ujistil fanoušky, že tato expanze neovlivní pravidelné tříměsíční sezónní aktualizace, které hra nabízí.

Sezóny jako Season of Malignant nebo aktuální Season of Blood už hráčům přinášejí nové výzvy a odměny. Gibson zdůrazňuje, že pravidelný rytmus aktualizací bude pokračovat i po vydání expanze Vessel of Hatred.


Když spustíme hru, budeme mít obsah pro hráče hrající sezóny, obsah pro Eternal hráče… V podstatě pro každý typ hráče, kterého u nás máme, bude připravený nějaký obsah,  který budou moci hrát. To je pro nás opravdu důležité,“ říká Gibson. „V současnosti existuje mnoho herních stylů a nechceme, aby se cítila kterákoliv skupina hráčů opomíjena na své cestě.

Tato expanze slibuje nové oblasti k objevování a přidává do hry novou třídu. Gibson při představení expanze zdůraznil snahu Blizzardu oslovit široké spektrum hráčů a udržet hru otevřenou pro všechny, bez ohledu na preferovaný styl hry. Dále ujistil, že ani hráči, kteří si expanzi nepořídí, nezůstanou stranou.

Jak se těšíte na nové příběhové rozšíření Diabla IV? Baví vás sezóny? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář