Právě si prohlížíte Přinášíme souhrn ze včerejšího State of Play
Foto: unsplash.com // SONY

Přinášíme souhrn ze včerejšího State of Play

Sony včera pořádalo pravidelnou showcase State of Play, ve kterém ukázalo řadu her a aktualizací pro PlayStation. Na co se v blízké budoucnosti můžeme těšit?

Souhrn ze State of Play (2. červen)

Červen, který je vždy ve znamení velkých herních konferencí (E3 se bohužel letos nekoná), je vždy nejlepším měsícem každého zarytého hráče. První vlaštovkou se tak stal showcase State of Play. Co si pro nás Sony připravilo?

Spider-Man: Remastered na PC

Playstationová exkluzivita Marvel’s Spider-Man z roku 2018 byla ve včerejším streamu oznámena také pro PC. Na počítače by hra měla dorazit již 12. srpna letošního roku.

Capcom oznámil remake Resident Evil 4

Jeden z nejpopulárnějších dílů série se podle vývojářů z Capcomu dočká remaku. Na krátký announcement trailer se můžete podívat níže. Na konci videa lze také zahlédnout datum 24. března 2023.

The Callisto Protocol trailer a datum vydání

Během State of Play byl také zveřejněn hrůzostrašný trailer na očekávaný sci-fi survival horor The Callisto Protocol. Vesmírného hororu se podle všeho dočkáme 2. prosince letošního roku.

Street Fighter 6

Populární mlátička Street Fighter s číslem 6 byla více poodhalena v announce traileru. Datum vydání prozatím nebyl stanoven.

Oznámeno datum vydání kočičí akce Stray

Cyberpunková akce z pohledu kočky byla oznámena na 19. července 2022 na konzole PlayStation 4 a 5.

Final Fantasy 16 trailer

Fanoušci Final Fantasy série během včerejšího streamu dostali další trailer lákající na nový díl série. Trailer nabitý akcí, draky a bitvami by měl dorazit na konzole někdy v létě následujícího roku.

State of Play – Další herní oznámení a PSVR2

Sony během včerejší události nevynechalo také trailery pro svoji nadcházející virtuální realitu PlayStation VR2. Na vlastní oči tak podle včerejšího oznámení prožijete titul Horizon Call of the Mountain a Resident Evil Village.

Pro PSVR2 byl také oznámen vesmírný titul No Man’s Sky. Majitelé brýlí se také dočkají pokračování zombie survivalu The Walking Dead: Saints and Sinners Chapter 2, jedničku jsme pro recenzovali ZDE.

Na showcase byla představena také řada indie titulů. 27. září k nám dorazí například  střílečka Rollerdrome, akční dating hra Eternights, logická bojovka Tunic nebo adventura Season: A letter to the future.

Herní studio Guerilla nám také oznámilo, že pro nejnovější Horizon Forbidden West dorazí velká aktualizace, která do hry přidá také New Game+.

Na celý záznam streamu se můžete podívat pod přiloženým odkazem níže. Jaká hra vás na State of Play nejvíce nadchla? Koukali jste na celý stream?

Napsat komentář